Darmowa dostawa od 170zł 🙂

Koszyk

Odstąpienie od umowy


Od umowy kupna-sprzedaży można odstąpić w ciągu 14 dni od momentu odebrania przesyłki lub odbioru osobistego. Nie ma potrzeby podawania przyczyny zwrotu. Aby odstąpić od umowy wystarczy wypełnić formularz zwrotu (pobierz format PDF lub .odt) i odesłać przedmiot na adres:

Dzikie Twory Dominika Jędrychowska

ul. Dworcowa 9/5, 41-800 Zabrze

e-mail: [email protected]

tel. 507-447-805

Przedmiot można również odesłać do Paczkomatu: ZAB36M Wolności 384, Zabrze (przy stacji Shell).

 

Odesłanie paragonu lub faktury jest mile widziane, choć nie obowiązkowe. Koszty zwrotu przedmiotu pokrywa Kupujący.
Sprzedawca w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia zwrotu produktu zobowiązuje się zwrócić pieniądze za towar oraz za przesyłkę ze sklepu do Kupującego. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany na konto Kupującego, z którego opłacone było zamówienie, chyba, że obie strony uzgodnią to inaczej.
Możliwość odstąpienia od umowy nie dotyczy “rzeczy nieprefabrykowanej, wyprodukowanej według specyfikacji konsumenta lub służącej zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb”, czyli po prostu stworzonej na specjalne zamówienie Kupującego.

Reklamacje


Kupujący ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości i bez wad. Jeśli jednak z naszym produktem jest coś nie w porządku, bierzemy za to odpowiedzialność. Można skontaktować się z nami poprzez e-mail, telefonicznie lub uzupełnić i przesłać formularz reklamacyjny (pobierz format PDF lub .odt). Sprzedawca rozpatruje reklamację w terminie do 14 dni.