Darmowa dostawa od 170zł 🙂

Koszyk
Dzikie Twory - naszyjniki puchatki różnokolorowe

W Dzikich Tworach uwielbiamy naturalne materiały. Mamy jednak jedną, ogromną słabość – jest nią dziecięca, pluszowa włóczka. Jest w niej coś tak czarującego, że zapominamy o naszych oziębłych kontaktach z materiałami syntetycznymi.

A wszystkiemu winien jest dziecięcy kocyk. Udziergany przeze mnie właśnie z rzeczonej włóczki. Jego miękkość była tak zniewalająca, że po zakończeniu szydełkowania zaczęłam bardzo poważnie zastanawiać się jak tę dziecięcą włóczkę przemycić do świata dorosłych. I tak narodził się pomysł na naszyjniki-puchatki, takie Piotrusie Pany wśród poważnej biżuterii.

Naszyjniki-puchatki są lekkie, mięciutkie i ciepłe. Idealne na zimę i jesienne wieczory. Jako biżuteria do bluzek, golfów, swetrów, dresu, a nawet piżamy! Do noszenia pojedynczo, albo w parze krótszy-dłuższy. Komplet dwóch naszyjników może być w jednym kolorze, albo w dwóch z kilku do wyboru. Puchatki to także biżuteria dla matki i córki, dwie długości pozwalają na dopasowanie naszyjnika zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Możliwości jest tak wiele!

Wszystkie naszyjniki zapinane są na magnetyczne zapięcie z blokadą.

Naszyjniki-puchatki na zamówienie

Obecnie naszyjniki dostępne są w kolorach: biały, jasnoszary, szary, błękitny, niebieski, turkusowy, granatowy i czarny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy wykonali je na zamówienie w innym kolorze.
Wystarczy wysłać nam wiadomość na [email protected] z informacją o wymarzonym kolorze, a my zastanowimy się jak możemy to marzenie spełnić 🙂

Wszystkie kolory puchatków